MNG Kargo Üç Gündür Paketimi Getirmiyor!

Sinan S. |

Geçtiğimiz hafta sonu bir alışveriş sitesinden ürün satın aldım. Ürünüm pazartesi günü İstanbul'dan İzmir'e gönderildi. Ben İzmir Bornova'da yaşıyorum. Kargo takipten kontrol ettiğimde 9 Ağustos günü saat 09 sularında ürünüm MNG Bornova Özkanlar şubesine gönderildi. Gün boyu beklememe rağmen kargo ürünümü getirmedi. Halbuki evimle şube arası arabayla 10 dk falan.

Ertesi gün yine gelmeyince şubeye telefon açtım, yarın (bugün) kesin gönderileceğini söyledi. Bugün saat 16'ya kadar bekledim yine gelen giden olmayınca yine şubeyi aradım. Bu sefer başka bir bey, ürünün ne zaman gönderileceğini bilmediğini, eleman sıkıntısı, araç sıkıntısı olduğunu söyledi. Ben 3 gündür paketimi bekliyorum. Evden dışarı çıkmıyorum her an kargo gelirse geri gitmesin diye. Kargo ücretsiz diye adam yerine koymuyorlar. Gittim bu İzmir sıcağında şubeye kendim aldım paketimi. Bu mudur kargo mantığı?

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  11:03

  Merhaba Sinan Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr