29 Temmuz 2016

MNG Kargo Tüm Aile Adreste Olmamıza Rağmen "Adreste Bulunamadı" Mesajı Geldi.

Bu kadar akla mantığa aykırı hareket eden bir kargo şubesi olamaz, olmamalı. Telefonuma gelen mesaj "adreste bulunamadığınız için kargonuzu şubesinden alın". Hemen şubeyi aradım, durumu anlattım, verilen cevap "yapabileceğimiz bir şey yok" oldu.

Kitap Yurdu'ndan aldığım siparişte adresim D Blok Kat:1, Daire 2 yazıyor. Elindeki adreste daire 3 mü yazıyor da 3'e basıyorsun. Bu kadar kolaya kaçma olmaz. Bulmuşlar bir kolay yol, adreste bulamadık mesajı, dış kapıya bir kağıt, vatandaş uğraşsın dursun.

Katta topu topu 2 tane zil var. Bastın mı hayır. Bir de oradaki kendini müdür zanneden arkadaş, zilde isim yazmıyor diyor. Zil ismi diye bir bölüm var da ben mi bilmiyorum? Adres kısmında kat 1 daire 2 yazıyor, daha ne istiyorsun? Bu zamana kadar getirenler nasıl getiriyordu da sen getiremedin? Şikayetçiyim.

Akif 114 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Merhaba Akif Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

  • Akif29 Temmuz 2016

    Adreste olduğumuz halde neden şubeye gidip kargomu alayim. Telefon numarası veriyoruz. Adres veriyoruz ve herkes evde sonuç evde bulamadık. Çok bir şey istemiyorum hiçbir hatamiz olmadığı halde kargo için şubeye gitmek zorunda değilim. Kargomu adresime getirmeleri ni istiyorum. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön