Mustafa K. Teşekkür Mesajı

şikayetimi buraya ilettikten kısa süre sonra çözüm bulunduğu için önce ŞİKAYETVAR.COM\'a daha sonra MNG Kargo yetkililerine teşekkür ediyorum.

MNG Kargo Teslimatı Yapmadı!

Mustafa K. |

22.10.2013 Salı günü "ej110597" fatura numarasıyla düzce ye ulaşan kargom Çarşamba günü kuryeye teslim edilmiş olarak gözüküyor . Ancak, bugün itibariyle (4 mesai günü) elime ulaşmadı. Merkezi aradığımda bana; "kapınıza gelmişler ancak sizi bulamadıkları için not bırakmışlar" dediler.

Ben çalıştığım okulu adres olarak vermiştim ve sabah 8' den akşam 5' e kadar okuldayım. Beni bulamamak gibi bir olasılıkları yok. Hadi geldiniz bulamadınız neden bir telefon edip kargonuz var denmiyor onu da anlamadım. Bana kargoyu ulaştıracak şube Düzce Kervam şubesi ve MNG Kargo'nun resmi sitesinde iletişim bilgileri verilen telefon MNG 'ye ait değil. Şubeye telefonla da ulaşamıyorum.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  01 Kasım
  00:56

  şikayetim sonrası kısa bir süre içerisinde kargom elime ulaştı ancak anlam veremediğim bir manzara ile karşılaştım, kargom ARAS KARGO poşeti ile geldi. bu durum çok önemli mi bilmiyorum ama kurumsallaşma adına bunu hayretle karşıladım.

 • Mustafa K.
  01 Kasım
  00:50

  şikayetimi buraya ilettikten kısa süre sonra çözüm bulunduğu için önce ŞİKAYETVAR.COM\'a daha sonra MNG Kargo yetkililerine teşekkür ediyorum.

 • 30 Ekim
  08:31

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr