01 Aralık 2014

MNG Kargo Teslimat Sorumsuzluğu Ve Çalışanın Saygısızlığı!

26.11.2014 tarihinde Akademi Yayınevinden kredi kartımla ödeyerek satın almış olduğum 3 kitap, 29.11.2014 tarihinde apartmanın dış kapısının önüne gelişigüzel bir şekilde atılmış, kargo paketi yırtılmış ve yırtılmış olan kargo paketinin içinde ödemesini yaptığım 2 adet kitabın mevcut olmadığını gördüm.

Üstelik bahsi geçen bu tarihler arasında tüm gün evde olmama rağmen ve bizzat tarafıma imza karşılığı teslim edilmesi gereken kargonun şirketinizin personelinin sorumsuzca davranışı sebebiyle mağdur olmuş durumdayım. Şirketiniz tarafından şahsıma yapılan bu sorumsuzluğun en kısa zamanda tazminini talep ediyorum.

Ender 257 Okunma

Cevaplar

  • Ender01 Aralık 2014

    Yayın evi personeli tarafından kitapların kargoya verildiği söylendi. Ancak ellerinde kitap bulunmadığını bu sebepten dolayı kitapları tek tek gönderdiklerini söylediler. Yani kitap kaybı söz konusu değildir. Dolayısıyla zarar tazmini durumu bulunmamaktadır. Ancak 01.12.2014 tarihinde yine apartmanın dış kapısı önünde 1 adet kitap bırakılmış ve yine tarafıma teslimi sağlanmamıştır. (not: Bu defa kargo paketi yırtık değildi.)

  • MNG Kargo Temsilcisi01 Aralık 2014

    Merhaba , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön