MNG Kargo Teslimat Görevlisi Geri Gitti!

Ahmet Y. |

Ankara Küçükesat Nenehatun şubesine bağlı çalışan S*** B*** dün 13.06.2013 tarihinde İstanbul'dan gelen kargomu teslim etmeye geldiğinde evde olmadığımdan dolayı evin temizlik görevlisinin kendisinin verdiği parayı bozuk para almıyoruz diyerek almamış. Kargoyu şubeye gelerek almamızı söylemiştir. Bahsi geçen meblağa 5.50 TL olup kendisine verilen para 5 adet 1 TL ve 0,50 krş'dur. S** Bey'in tavrı ve davranışının MNG kurumsallığına uygun olmadığını düşünüyor,tarafımıza gösterdiği tavır,zaman kaybı içinde şirketiniz yetkililerini uyarmak istiyorum.

Ayrıca sıkıntım ile ilgili şahsıma geri dönüş yapılmadığı takdirde bir daha MNG ile asla çalışmayı istemiyorum.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  13:59

  Değerli Müşterimiz,

  Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır.

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr

 • Ahmet Y.
  15 Haziran
  12:16

  MNG kargo yetkilisinin davranış ve tarzı ile ilgili şikayetimi ,çözmek ,problemin veya sürecin ne olduğunu anlamak amaçlı tarafımı arayan şirket görevlisi bayan arkadaş,problem çözüm sürecini ;sözümü keserek,bana sorduğu soruya cevap verirken sürekli araya girerek çözmeye çalıştı.Müşteri istek,dilek,şikayet hususlarının çözüm süreçleri,üslup,dinleme ve tarzının nasıl olması gerektiği konusunda kendisine ciddi bir eğitim verilmeli.MNG kargodan konu ile ilgili tekrar telefon almak istemiyorum.Tarafımın rahatsız edilmemesini rica ediyorum.