25 Ağustos 2016

MNG Kargo Teslimat Gecikmesi.

23/08'de acil olarak gönderilen 798*** fatura no.lu gönderimin aciliyetini bildirmek için MNG Çalı şubesini 2 kez aradım + dağıtıma çıkan görevlinin cep telefonunu da alarak 1 kez de onu arayarak aciliyeti ilettim, sürekli olarak merak etmeyin, ulaştıracağız seklinde bilgilendirildim. Ancak kargom ulaştırılmadı 17:30'da dağıtımdaki görevliyi tekrar aradığımda 'kusura bakmayın, biz firmanın adresi karıştırmışız ' şeklinde bir cevap aldım.

Kargonun çok acil olduğunu ve mutlaka almam gerektiğini ilettiğim halde, yapacak bir şeyimiz yok, gelin şubeden teslim alın seklinde bir ifadeyle karşılaştım. Tekrar şubeyi aradığımda yine aynı cevabı aldım. Bu mudur MNG Kargo'nun çalışma sistemi, bireysel bir gönderiyi bile teslim edemiyorsanız, kurumumda da sizinle çalışmamakta sanırım en iyisini yapıyoruz!

Birsen 68 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Merhaba Birsen Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön