MNG Kargo Teslim Edilmeyen Kargo Gönderimi!

Oğuzhan Ç. |

MNG Kargo Beykent şubesinden 1 Ekim 2015 tarihinde cep telefonuma gelen SMS'te ıd536516 no.lu kargonuz adresinizde bulunmadığınız için şubede bekliyor gelip alın tarzı bir içerik mevcuttu. Bize ne bir kargo, ne de bir haber kağıdı geldi. Aradan 9 gün geçmesine rağmen sorgulattığımda kargonun geri iade edildiği bilgisini aldım.

İçerisinde aracımın sigorta poliçeleri mevcut. Her an trafik polisi tarafından ceza yiyebilirim. Bana yaşattıkları bu durumdan dolayı kargo şirketinden şikayetçiyim! 2 kez genel merkezlerine, 2 kez de Bakırköy bölge müdürlüklerine yaptığım şikayet kaydına rağmen herkes başından atmak için elinden geleni yaptı. Bu ciddiyetsizlik yüzünden MNG Karo'yu kınıyorum!

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan Ç.
  09 Kasım
  14:58

  İnanmayın arayan soran yok. 1 sene geçti hala arayacaklar. MNG Kargo ve Tüm irili ufaklı kargodan uzak durun. 3 kuruş verin böyle ucuz adi firmalara bulaşmayın.

 • Oğuzhan Ç.
  13 Kasım
  14:51

  1 Ay geçti hala bir cevap yok. Düştüğüm durumlara düşmek istemiyorsanız MNG kargodan uzak durun. Bir sürü kargo firması var onları kullanın.

 • Oğuzhan Ç.
  15 Ekim
  15:02

  Sorunun düzelmesi için daha kaç gün bekleyeceğim? Konu ile ilgilenen yok mu?

 • 10 Ekim
  09:18

  Merhaba Oğuzhan Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr