MNG Kargo Teslim Edilmeyen Kargo!

Serdar H. |

Trendyol sitesinden almış olduğum ürün MNG Kargo tarafından teslim edilmesi gerekiyorken teslim edilmedi. 11.08.2016 tarihinde Ankara Mamak Doğukent Şubesine sabah 8 civarı teslim edilen kargo gün içinde teslimata çıkartılmadı. 12.08.2016 tarihinde ise kargo takip sayfasında kargo şube müdürüne zimmetlendi yazdı. Şubeye gittim kargonuz dağıtımda dendi. Bütün gün evde olduğum halde akşam saat 17:30 sularında telefonuma mesaj geldi. Mesaj içeriği şu şekildeydi
"Kargonuz dağıtıma çıkartılmış ancak evde bulunamadığınız için teslim edilememiştir. Kargonuzu yarın şubeden almanız rica olunur. " Bütün gün evde olmama rağmen kapım hiçbir şekilde çalınmadı ve kargo firması kargomu getirmedi. Müşteri hizmetlerine şikayet bıraktım ancak dönüş olmadı ve kargom hala elime ulaşmadı. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar H.
  19 Ağustos
  13:20

  Bana teslim edilmesini beklediğim kargo bana haber verilmeden geldiği firmaya iade edilmiş. Ne kadar saçma bir olay. Bende özür dileyip paketi evime göndereceklerine, paketi firmaya iade ediyorlar ve toplamda 8 gün sonra bana dönüş yapıp şubeden konu hakkında bilgi alacağız. Eğer kargonuzun geldiği firma size ürünü geri yollarsa size teslim edeceğiz diyorlar. Sanki başka bir şey yapmaları isteniyormuş gibi. Sizin işiniz bu zaten gelen kargoları alıcıya teslim etmek. En sonra kuru bir Özür dileriz diyerek hatalarını telafi ettiklerini sanıyorlar...

 • Serdar H.
  18 Ağustos
  09:54

  Şikayetimin üstünden yine 3 gün geçti ama hala "Dönecek olan MNG Kargo yetkilileri" dönüş yapmadı.
  Mng Kargo yine ciddiyetsizliğini ve Çalışılmaması gereken bir firma olduğunu gösterdi. Teşekkürler MNG Kargo... ! Gerçekten Rezalet bir firmasınız. Ama ben mağduriyetimi gereken yerlere başvurarak halledecem siz merak etmeyin.!

 • Serdar H.
  16 Ağustos
  12:52

  4 gündür müşteri hizmetlerinden de aynı cevabı alıyorum ancak hala bir dönüş olmadı.

 • 16 Ağustos
  12:48

  Merhaba Serdar Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr