MNG Kargo Teslim Edilmeyen Gönderi!

Bariş E. |

8 Aralık tarihinde tarafıma yapılan gönderi 9 Aralık saat 09:34'de MNG Kargo İmbat şubesine teslim edilmiş olmasına karşın, aradan geçen iki günde kargo şubesi tarafından teslim edilmemiştir. Bu şube ile ilgili olarak daha önce de benzer problemler yaşamış ve firmanın çağrı merkezine şikayette bulunmuştum.

Bugün de çağrı merkezini sabah aradım ve şikayetimi ilettim. Bölge Müdürlüğü'ne konunun iletileceği ve aranmam sağlanacağı belirtilmesine karşın, arayan olmadı. Bu firma ile yapılan tüm gönderilerde aksaklık yaşamaktayım. İlgisizliklerine de diyecek bir şey bulamıyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bariş E.
  08 Ocak
  11:06

  31 Aralık tarihinde tarafıma yapılan bir gönderi 4 Ocak saat 08:57'de, 4 Ocak tarihinde yapılan ikinci bir gönderi ise 5 Ocak tarihinde saat 09:11'de MNG Kargo İmbat şubesine teslim edilmiş olmasına karşın, aradan geçen iki günde kargo şubesi tarafından teslim edilmemiştir. Bu şube ile ilgili
  olarak daha önce de benzer problemler yaşamış ve firmanın çağrı merkezine şikayette bulunmuştum.

  Bugün de çağrı merkezini aradım ve şikayetimi ilettim. Bölge Müdürlüğü'ne konunun iletileceği ve aranmam sağlanacağı belirtildi. Her seferinde bu şube ile teslimatta aksaklık yaşamaktayım. Şubenin telefonda verdiği cevaba da diyecek bir şey bulamıyorum, "çok yoğunlarmış", başka firmalarda bu yoğunluk yok

 • Bariş E.
  14 Aralık
  10:21

  Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim, şu ana kadar arayan olmadı ve kargo da teslim edilmedi. Diyecek bir şey bulamıyorum.

 • 11 Aralık
  13:56

  Merhaba Barış Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr