08 Temmuz 2015

MNG Kargo Teslim Edilemeyen Kargo Sorunu!

3 gündür aranıp adres bilgilerim istenmiş olup kargomun gelmiş olduğu belirtilmiş ama ben kavuşamadım. Neden mi? Adresi bulamıyorlar çünkü. Diğer kargolar adres bulurken MNG Kargo ne yazık ki bulamıyor. Hatta biz bulamıyoruz siz gelin alın diyorlar şaka gibiler gerçekten hayatımda gördüğüm çalışılması en zor firma deseler direk aklıma MNG Kargo gelir.

Sanırsınız Arapça konuşuyorum. Adresi bulamadıkları gibi günde 2 defa aranıp adres tekrarlamak zorunda kalıyorum ve ayrıca kargom çalışma alanlarına girmediği söylenerek MNG Kargo'nun Gimat ve Demetevler şubesinde oradan oraya yolculuk yapıyor. Nasıl bir firma bu gerçekten anlamış değilim.

Dilek 165 Okunma

Cevaplar

  • Dilek 09 Temmuz 2015

    Sayın Yetkili, yenimahalle İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde çalışmaktayım. Ben ve arkadaşlarıma sorsanız kesinlikle çalışılmaması gereken kargo hangisi deseniz hiç düşünmeden MNG Kargo deriz. Neden mi? 06.07.2015'ten bu güne en az 3 kez aranmış adres teyidi istenmiş ama bakın Allah'ın işine kargo bana ulaşmamış birde elamanlarınız buradan alın diyerek gerçekten zeka üstü bir öneri sunmuş bulunmaktalar. Yurtiçi Kargo, Aras Kargo UPS Kargo bir kez bile kargo teslimatında böyle bir şov yapmadılar. Ayrıca Ankara gimat ve demetevler şubeleri kimin teslim edeceği konusunda kafaları çok karışmış olup kargom bir o şube bir bu şube gezmekte... !

  • MNG Kargo Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Merhaba Dilek Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön