17 Aralık 2014

MNG Kargo T.C. Numara İsteme Zorunluluğu!

Şikayet No.: 2894254
13/12/2014 günü 984694 fatura numaralı kargomu Karabük şubeye teslim almaya gittiğimde ehliyetimi göstererek adım soyadım ve imza karşılığında kargoyu teslim almak istedim. Kargoyu teslim etmediler, ehliyetin bir değeri yok ifadesini kullandılar. T.C. Numarası istediler bölge müdürlüğünden Ö**** Ö. olduğunu söyleyen beyle görüşmemde T.C.. Numarasının zorunlu olduğunu ifade etti ben sözlü ifade değil yazılı belge istiyorum.

Kargo teslimatında T.C.. Numara zorunluluğu ile ilgili! Kargo muhteviyatı olan ceviz fidanlarının zamanında teslim edilmediğinden dolayı dikilmediği için buradan doğacak zararımın karşılanmasını istiyorum.

Mehmet 128 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Aralık 2014

    Benim tarafıma sözlü bilgilendirme yapılmadı, ben böyle polimik yaşanmaması adına yazılı belge istiyorum

  • MNG Kargo Temsilcisi17 Aralık 2014

    Merhaba Mehmet Bey, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak bölge müdürlüğümüz tarafından sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön