24 Haziran 2015

MNG Kargo Şube Müdürünün Bilgisizliği.

Uzun yıllardır kullandığım MNG Kargo ile ilk kez sorun yaşıyorum. Öğrencisi olduğum KTÜ ile anlaşması dolayısı ile bu kargoyu kullanıyorum. Yazın yaşadığım yer kargoya uzak olduğu için gönderilecek bir malzemeyi babama emanet ettim Kolej şubesinden göndermek üzere.

Önce müdür beyefendi öğrencilerin bu anlaşmayı kullanma şansı yok diyerek göbekten sallayarak kargoyu indirimli göndermemek konusunda ısrar etti ve defalarca yapılan uzun telefon konuşmaları sonunda Trabzon'da bir şubeyi arayıp bilgi almaya ikna olup gönderiyi yaptı fakat kargo ücretini yükseltmek adına, bilgi dahi vermeden ambalaj ücreti adı altında kargonun fiyatını yükseltmiş. 2.5 TL, helal etmiyor, hesabıma iadesini istiyorum.

Hasan 195 Okunma

Cevaplar

  • Hasan12 Eylül 2015

    Tarafıma geri dönüşü filan sağlanmamıştır. İlgilendiklerine de inanmıyorum. Şablon olarak buraya mesajı kopyalıyorlar. Yaptıkları bu.

  • MNG Kargo Temsilcisi25 Haziran 2015

    Merhaba Hasan Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön