17 Mayıs 2013

MNG Kargo Şube Çalışanı!

Uşak ilinde bulunan iş adresime haftalık dosya şeklinde kargo gelmektedir. Büroma geldiklerinde personel bazen kaşe istiyor bazen ise sadece imza ile evrakları veriyor. Bugün kargo geldiğinde dışarıdaydım.Beni arayıp kargo getirdiklerini bildirdiler. Bende şimdi gelemeyeceğimi söyleyerek kargoyu şubenize götürün oradan alayım dedim.Kargoyu almak için şubeye gittiğimde, S**** ismindeki çalışan benden önce iki tane firma adına gelen koliyi kaşesiz teslim etti.

Benim kargomu istediğimde kaşe sordu. Bende kaşe olmadığını ve firmanın benim adıma olduğunu söyledim. Sonra bu personel ben orada yokmuşum gibi dosyayı tekrar geri bıraktı. Başka işlerle ilgilenmeye başladı. Adamına göre muamele uygulanıyor.

Ali 28 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön