MNG Kargo Sorumsuz Firma..

Akin K. |

ıb3**0 kargo takip numarası ile internet üzerinden yaptığım alışveriş kapıda kredi kartı ile ödemeli olarak gönderim yapıldı. 15.09.2015 tarihinde kargo kuryesi adresime gelip 318 TL'lik siparişi benden nakit almaya çalıştı ve bana pos makinesini yanında getirmediğini ürünü yarın teslim edebileceğini söyledi ve telefonla gönderici firma ile görüşmemi bile beklemeden çekip gitti.

Birde üstüne kendilerine hiç iz sürdürmüyorlar, neymiş efendim pos makineleri hep şubede kalıyormuş onlarda böyle bir uygulama yokmuş. Tek cevap verdim, klasik MNG Kargo her zaman lakayıtsız, sorumsuz, düşüncesiz ve sıradan.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akin K.
  15 Eylül
  15:32

  Bilgi dönüşü yapıyor olmanız bir şey ifade etmeyecek, çünkü ben 15.09 günü içerisinde saat 16:30'a kadar yerimde olacağım daha sonra yerimde olamayacağım yani adresimden çıkacağım ve muhtemeldir bayram sonrası olan haftaya kadar yerime yani gönderi yapılan adrese gelmeyeceğim. Kısaca şubenin veya kuryenin bir düşüncesiz hareketi neticesinde anlaşmalı olduğunuz firma göndermiş olduğu siparişi iade almak zorunda kalacak ve satışı iptal olacak kısaca para kazanamayacak. Bunları nasıl karşılayacaksınız? Bu kadar düşüncesiz, sorumsuz iş yapılmaz. Hem çalıştığım firma olarak, hem de kargo gönderisi yapacak kişilere (tarafıma) kesinlikle MNG ile yollamayın diyeceğim...

 • 15 Eylül
  15:26

  Merhaba Akın Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr