09 Mayıs 2016

MNG Kargo Şikayet Sayfası Bile Çalışmıyor...

Öncelikle kendilerine şikayet harici tüm yollardan ulaşabiliyorsunuz. Şikayet sayfanız bile çalışmıyor. Asıl meseleye gelince. Öncelikli kargo olarak cumartesi teslim ederiz diye cuma günü aldığınız kargoyu artı öncelikli olsun garanti olsun diye 7 lira da fazla tahsil etmiş olmanıza rağmen kargo elime pazartesi günü ulaşıyor ve siz gayet mutlusunuz öylemi! Bravo.

Elin adamı cuma günü Çin'den verdiği kargo bugün Antalya'ya ulaşıyor. Siz 450 kilometrede aynı sürede gönderiyorsunuz! Bu nasıl öncelik? Bu nasıl özel bir hizmet? Parasını aldığınız hizmeti verin kardeşim. Veremiyorsanız yapmayın bu işi.

Bana bu kargoyu cumartesi ulaştırmayanlara da gerekeni siz yapın. Gerisi beni ilgilendirmez. Bir de gönderici ve alıcı soyadlarına bakın. Acaba göndericinin soyadıyla alıcının soyadını sisteme birden fazla kısımı girdi ya da mantığımı almadı da kafasına göre yazdı anlayamadık!

Kadir 62 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Merhaba Kadir Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön