09 Nisan 2013

MNG Kargo Sigorta Primi Alsa da Hasarı Karşılamıyor!

Üç gün önce teknik servise tamir amaçlı bilgisayar gönderdim. Şube sorumlusunun söylediğine göre elektronik cihazlar sigorta kapsamına dahil değilmiş. Bu nedenle kendilerince taşıma esnasında oluşabilecek hasarı göndericiye (müşteriye) yıkan bir metin imzalatıyorlar.

Fakat bunu yaptıkları halde şirket prosedürü (!) olan ve faturada 1,32 tl yer edinen sigorta primini tahsil etmekten geri durmuyorlar. Teslimat esnasında taşıma problemleri göndericiye ait olduğu için açık teslimatı kabul etmiyorlar.

Nihai olarak yollamış olduğunuz ürün alıcıya ulaşsa da kapıdan geri dönüp göndericiye geri geliyor. Sonuç mu; hem taşımada oluşan hasar size kalıyor, hem de 1,32 tl sigorta primini geri ödemiyorlar.

Kadir 265 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 19 Nisan 2013

    iletişim numaram sürekli aktiftir. eğer aramış olsaydınız ulaşabileceğinzi de biliyor olurdunuz. keza sisteminizde de numaram veya mail adresim kayıtlıdır. şikayetlere verdiğiniz otomatik mesaj yanıtlar doğruyu ifade etmemektedir.

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön