MNG Kargo Sıfır Kurumsallık.

Orhan Y. |

Çok katlı mağazacılık olarak, bize abarttıklarına inanarak geçmiş olduğumuz MNG Kargo firması hizmet anlamında tam bir amatörlük ile ilerlemeye devam ediyor. Mağazalarımız ve E-ticaret markamız için hizmet anlaşması yaptığımız firmanın özlüce şubesi ile çalışmaktayız.

E-ticaret entegrasyonu için 60 gündür firmanın bilgi işlemi beklenmekte. Bursa bölge müdürlüğünde yer alan bilgi işlem departmanı yüzünden olduğunu söyleyen Bursa Özlüce Şubesi Ekibi çok çaresiz ve nasılsa bizden daha dertli. Kendi çalışanlarına iş yaptıramamaktan. Genel müdürlük baştan savma odaklı. 60 Günlük bir zararımız söz konusu. Ulaştırma Bakanlığına kadar şikayet ve gerekenleri firma olarak yapacağız.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan Y.
  04 Şubat
  17:53

  Henüz gereği yapılmamıştır. Ne arayan var ne soran... BUraya yazmakla olmuyor MNG Kargo...

 • Orhan Y.
  15 Ocak
  09:46

  Gereği için hiçbir şey yapılmadığını ayın 15'i olmuş söylemek durumundayım. Sadece buraya düşen sorulara standart metin olarak kopyala yapıştır yapmaktan bir adım öteye gitmediğinizin de kanıtı. Cevabınınzdan sonra 10 gün geçti ve yine sonuş "sıfır" dönüş yok...

 • 06 Ocak
  12:32

  Merhaba Orhan Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr