16 Aralık 2013

MNG Kargo Saygısı Kargo Personeli!

Alışveriş yaptığım site MNG Kargo ile anlaşmalıymış 2 defa ürün getirttim ürünlerimim paketi açılmış durumdaydı. Şubeyi arıyorum telefona cevap vermiyorlar. 3 defa aradım birinde cevap verdiler. Bu şubede sabit iki tane ofis elemanı olmasına rağmen telefona bile bakmıyorlar.

Kargomu ne zaman teslim edeceksiniz diye aramıştım cevap vermedikleri için iş yerimden çıktığım sırada gelmişler ihbar bırakmışlar. Aradım yine cevap yok bir daha aradığımda cevap verdiler. Telefona bakan bayan neredeyse telefonda beni dövecekti. Yerinizde dursaydınız diye bir cümle sarf ederek saygısızca konuştu.

Almaya gittim şubeye paket açılmış sorduğumda olabilir dedi bayan arkadaş. Bu mu güvenilir kargoculuk? Üstelikte saygısız!

Ferdane 30 Okunma

Cevaplar

  • Ferdane 21 Aralık 2013

    bana bilgi için geri dönüş sağlanmadı.

  • MNG Kargo Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön