19 Nisan 2013

MNG Kargo Personelinden Şikayetçiyim!

MNG kargo personelinin gönderimde yer alan telefon numarasını, arkadaş aramak amacıyla kullanmasından şikayetçiyim.Gönderimin alıcıya ulaştığına dair MNG kargo'dan mesaj aldıktan 6 saat 20 dakika sonra, kargo personelinden bir takım mesajlar aldım.(Ben gönderici olarak alıcının numarasını vermediğimden, kargo kuryesi mesajları alıcı diye bana gönderdi).

MNG Kargo'nun İstanbul/İspar şubesi kuryesi; tanışalım mı, sana resimlerimi atayım mı, bugün seni gördüm ve sana ulaşabilmek için böyle yaptım, arkadaşlık kuralım mı gibisinden mesajlar attı. Firmayla yalnızca kargo hakkında bilgilendirilmek için verdiğim numaranın bu amaçla kullanılmasından şikayetçiyim.

Celal 200 Okunma

Cevaplar

  • Celal 13 Eylül 2013

    MNG kargo bana göstermiş olduğum ilgiden dolayı teşekkür etti.Kargo gönderimine dair detaylı araştırma yapılarak tarafıma bilgi geri dönüşü yapılacağı konusunda beni bilgilendirdi.MNG kargo telefon numaramdan bana ulaşarak sorunun gidişatı konusunda beni bilgilendireceklerini de söylediler.Aradan aylar geçmesine rağmen geri dönüş sağlanmadı,tarafıma kargo gönderimin hakkında detaylı araştırma yapıldığı ve şu şu sonuçlara varıldı gibisinden bilgilendirme de yapılmadı.MNG kargo beni hayal kırıklığına uğrattı.

  • MNG Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön