10 Eylül 2013

MNG Kargo Personeli Teslimat Şekline Uymadı!

Adana'dan Ankara'ya teslim edilmesi gereken kargom (buzdolabı) firma ile teslim şekli evden alınıp eve teslim edilmesi şeklinde anlaşılmasına rağmen; evden alınıp ilgili adrese teslimi kapı önüne bırakılarak personel tarafından yukarıya çıkarılması reddedilmiştir.

MNG Kargo personeli anlaşmayı ihlal edecek şekilde davranmıştır. Şahsım adreste bulunmadığından kargo aile fertlerimden birisi tarafından kabul edilmek zorunda kalınmıştır. Ancak bu durum şahsımı mağdur duruma sokmuştur. Bu nedenle MNG Kargo hakkında yasal yaptırımların uygulanmasını talep edeceğim.

Ömer 75 Okunma

Cevaplar

  • Ömer10 Eylül 2013

    İlgili kargomun kapı önünden eve taşınması bana hem maddi ham de manevi götürüsü olmuştur. Araştırmanızda bunları da göz önüne alınız. Güven ile size teslim edilen kargonun sorunlu bir şekilde iletilmesi beni mağdur etmiştir . İvedilik ile mağduriyetimin sorumlulularının gerekli yaptırımları görmesini istiyorum.

  • MNG Kargo Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön