Ayşe B. Teşekkür Mesajı

MNG Kargo Bölge Temsilcisi Burcu Hanım ile yaptığım telefon görüşmesi sonucu ürünüm az önce teslim edildi. Teşekkürlerimi sunuyorum. Tahsin Bey getirip elden teslim etti.

MNG Kargo Personeli Getireceğim Dediği Kargoyu Getirmedi!

Ayşe B. |

İstiklal Mah. Şirin el Sk No:3 Eskişehir adresinde bulunan MNG Kargo iş yerime 09.01.2015 Cuma tarihinde kargo getirmiş fakat izinli olduğum için teslim alamadım. 12-13.01 tarihlerinde aradığımda telefondaki bayan kargonun gün içinde adresime teslim edileceğini söyledi. 14.01 tarihinde kargo gelmediği için tekrar aradığımda kargonun bekleme süresinin bittiği, giderek teslim almam gerektiği söylendi.

Kargo şirketi tarafından tarafıma yazılı ve sözlü hiçbir bilgi verilmemiştir. 09-13 Ocak tarihleri arasında sürekli kargo getirileceği söylenerek oyalandım. Acilen konunun yetkililerce değerlendirilmesini, kargonun teslim edilmesini istiyorum. Ürünü gönderen şirkete de ayrıca şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe B.
  16 Ocak
  16:47

  MNG Kargo Bölge Temsilcisi Burcu Hanım ile yaptığım telefon görüşmesi sonucu ürünüm az önce teslim edildi. Teşekkürlerimi sunuyorum. Tahsin Bey getirip elden teslim etti.

 • Ayşe B.
  16 Ocak
  16:00

  MNG Kargodan Deniz Hanım ve Tahsin Bey ile yaptığım görüşmede 15/01/2015 tarihinde saat 13.00 de kargonun tarafıma teslim edileceği söylendi. Fakat 16/01/2015 saat 16.00 olmasına rağmen hala tarafıma dönüş yapılmamıştır. MNG Kargo ne firmaymış Şok oldum. Telefonda verdikleri sözleri hiçbir şekilde tutmamış, müşteriye kesinlikle gereken önemi vermemiştir.

 • 15 Ocak
  08:58

  Merhaba Ayşe Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr