MNG Kargo Personel + Hizmet+ Takip+Olumsuz Davranışlar!

Gamze Umaz B. |

Gerçekten ne yazacağımı artık bilemiyorum kaç gündür kendimi gerek şube gerekse müşteri temsilcisi arkadaşlarınıza izah edemedim. Ayın 7'sinde Ankara'dan İstanbul Kartal MNG Kargo şubesine gelen kargom bir türlü iki sokak ötedeki evime ulaşmadı. Defalarca aradım yardım istedim, ailem günledir evde. Bunun üzerine 4 gün sonra Kartal şubedeki arkadaş bana adreste yoksunuz dedi fakat bende izah ettim, sokakta numaralar değişmiş olabilir, tek katlı ev dedim, ve numara verdim. Buna rağmen bugün ayın 13'ü olmuş ben aradığımda M. A. isimli hanım önce telefonu açıp yanıt verme lüksünde bulunmamış ben aramam rağmen, işte şimdi arayıp bilgi veriyoruz ya gibi kabaca bir davranış sergilemiştir.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze Umaz B.
  13 Mayıs
  13:25

  2 ya da 3 kez müşteri hizmetlerinize şikayet konusunda talebim olduğunu belirttim kaldı ki hayatım boyunca şikayetçi olduğum ikinci firmasınız! Bi de bugün benden 50 TL kargo ücreti aldınız, üstelik kaç gündür kargomun peşinde koşuyorum. Bi de üzerine personeliniz tarafından dalga geçiliyorum.
  Büyük bir firmada yönetşcş olarak çalışıyorum. Anlaşmalı 2 kargo firmam vardı, MNG ağırlık olarak bir de küçük evraklarda Yurtiçi Kargo idi. Bugün itibariyle MNG artık benim ve firmamın hayatında yok. Ki yurtiçi 250 mağazadan fazla sayısı olan bir firmayı kaçırmanızın bedelini bence çalışanlarınızdan sormalısınız.
  İyi günler.

 • 13 Mayıs
  13:21

  Merhaba Gamze Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr