MNG Kargo Pendik Kaynarca Şubesinin Çok Hızlı Kargolamada Üstüne Yok!

Yusuf B. |

Kargom 13.03.2015 cuma günden beri Pendik Kaynarca MNG Kargo'da bekliyor, nasıl bir kargo şirketi! 2 gün boyunca aradım beyefendiler! Telefona bile cevap vermedi 3.gün defaten aramama rağmen şükür açtılar neden kargonun gelmediğini sordum bana elamanım yok, eleman sıkıntım var gibi bahaneler üretiyor.

Bu şekilde bir bahaneyi kimse kabul etmez. En son baktım getirecekleri yok 18.03.2015 çarşamba günü gittim kendim aldım ki gitmesem yine getirmeyecekler kargo dağıtıma çıkmamış. Sayın! MNG yetkilileri eleman sıkıntısı varsa ben size bulurum işsiz insan çok. Ha baktınız olmuyor kapatın gidin bu işi yapabilecek çok firma var, biz eve teslim için ücret ödüyoruz yoksa bende bilirim gidip şubeden almayı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf B.
  27 Ağustos
  19:30

  Yine aynı yine aynı değişen bir şey yok geçen gün kargo geldi güya beyfendiler adresi bulamamış sen bulamaycaksan ben mi bulacam böyle bir bahane olmaz kardeşim sen yol yakınken bu işi bırak da başkası ekmek yesin bu senin işin değil. Https://www.sikayetvar.com/mng-kargo-pendik-kaynarca-subesinin-cok-hizli-kargolamada-ustune-yok#

 • 19 Mart
  10:05

  Merhaba Yusuf Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr