MNG Kargo Paketi Çok Sevdi Bir Türlü Teslim Etmiyor.

Veyis S. |

Kargom Hunat Kayseri şubesine 09.12.2014 tarihi sabah saat 9:30 da indirilmesine rağmen 10.12.2014 tarih ve saat 17:00 itibari ile Merkez Melikgazi adresli teslimat adresine teslimatı yapılmamıştır.

Hunat şube ile görüşmemde kargomun ulaştığı gün arkadaşlarının o bölgeye çıkmayacağı gibi komik bir cevap vermesi ve sabahtan bu yana kargo görevlisine verilen kargomun bu mesajı gönderdiğim saat itibari ile hala adrese teslimi gerçekleştirilmemiştir.

MNG Kargo'yu diğer kargo firmalarından daha ciddi ve işinin ehli olarak görüyordum ancak bunda yanılmışım. Daha da dramatik yanı MNG Kargo'nun ne 4440606 ne de Genel Müdürlük telefonları çalışıyor. Beceremeyecekseniz yapmayın kardeşim bu işi.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veyis S.
  11 Aralık
  10:16

  kargom hala dağıtımda... güya çözüm bulacaklarmış mış. PTT posta yoluyla göndersem daha hızlıydı inanın. kurumsal firmanın telefonu bile çalışmıyor. doyuma ulaşmış bir kargo firması. iflas edip batsa bari insanlar bunlara kanmazlar.

 • 11 Aralık
  09:38

  Merhaba Veyis Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr