MNG Kargo Öncelikli Kargo Gönderiminde Yaşanan Gecikme!

Başak G. |

Fat. No: 320261; 29.12.2014 Tarihli; kargo gönderiminin teslim edildiğine dair telefonuma 30.12.2014 tarihinde saat 15.17'de mesaj gelmiştir. Ancak kargonun gittiği adresi aradığımda; henüz teslim edilmediği bilgisi verilmiştir.

Cep telefonuma gelen mesajla yapılan teslimat saati birbirini tutmadığı gibi. Kargo Alıcısı Libadiye şubesini aradıktan sonra teslimat yapılmıştır (Saat 18.00'de) . Öncelikli olarak gönderdiğim ve fiyat farkı ödediğim kargo teslimatı ile ilgili sıkıntı yaşadığım gibi telefondan bırakmış olduğum şikayete herhangi bir bilgi dönüşü yapılmamıştır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başak G.
  15 Ocak
  13:24

  Telefonla geri dönüş yapılmıştır. Ancak telefonda yapılan açıklamada Uluslararası faaliyet gösteren bu kurumsal firmaya yakışmayan şekilde savunmacı bir üslup sergilenmiştir. Sonuç olarak anlaşılıyor ki; şubelerden yapılan yanlış bilgilendirmelerde de, öncelikli kargolarımızın geç teslimatlarında da yine bizler zararlı çıkıyoruz. Müşteri hakkaniyeti söz konusu dahi değil.

 • 14 Ocak
  13:42

  Merhaba Başak Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr