MNG Kargo Öncelikli Gönderi Masalı!

Faruk T. |

19/12/2014 tarihinde MNG Kargo Tunca şubesinden 372566237649 gönderi takip No. ile İstanbul Şirinevler şubesinin sorumluluğunda bulunan bölgeye kargo gönderimi yaptım. Kargomun erken gitmesi için (ayrıca) öncelikli kargo ödemesi yaptım. Fakat cuma günü verdiğim kargo cumartesi teslimat yapılmadı.

Ne hikmetse 22/12/2014 tarihinde sabah Şirinevler şubesinden kendi gönderimini yaptığım kargoyu kendim teslim aldım. Ve beni en çok üzen olay ise Şirinevler şubesindeki arkadaşların olay karşısındaki umursamaz davranış ve tavırlarıdır. Demek ki bangır bangır reklam oynatmakla hizmet etmek arasında fark var. Ve son olarak ilave etmek isterim hiçbir şekilde çağrı merkezine ulaşamadım.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk T.
  07 Ocak
  09:55

  MNG KARGO İLE BU SAATTEN SONRA İŞİM OLACAĞINI ZANNETMİYORUM.ŞİRKETİMİZ İÇİN KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ TAKSİTLENDİRME SİSTEMİNİN EVRAKLARINI TAŞIYAN İKİ FİRMADAN 1 TANESİ MNG KARGO AMA KESİNLİKLE ONLARDAN BU İŞ İÇİN HİZMET İSTEMİYORUM.

 • 02 Ocak
  12:58

  Merhaba Faruk Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr