15 Ekim 2015

MNG Kargo Öncelikli Gönderi 4 Gün Sonra Teslim Edildi!

08.10.2015'de bir MNG şubesi aracılığıyla Diyarbakır'dan-Ankara'ya vip olarak bir gönderi gerçekleştirdim. Gönderiyi teslim ederken yarın Ankara'da olup olmayacağı konusunda kesin bir bilgi almak istedim. Şube çalışanları bu kargonun en geç 1 gün sonra teslim edileceğini ve öncelikli olduğunu söylediler. Zira ücreti de diğer kargoların neredeyse 2 misliydi. Kargo benim için çok önemliydi ve 1 gün sonra cuma olduğundan hafta sonu araya girmeden işlemler yapılmalıydı. Özetle şunu belirtmek isterim. Cuma günü defalarca aramama rağmen önce kargonun teslim edilmek üzere olduğu belirtildi sonrada gün sonuna doğru sorun olduğu ve teslim edilemeyeceği söylendi.

Hasan 27 Okunma

Cevaplar

  • Hasan18 Nisan 2016

    Sonuç hala beklenmektedir...

  • Hasan25 Ocak 2016

    Öncelikle buradan gereği yapılacağı söylenip şikayetin kapatılması doğru bir yaklaşım değildir. Firma tarafından bana telefon ile ulaşıldığında müşteri olarak ücret iadesi talebimin olduğu belirtildi ve MNG Kargo firması tarafından belirtilen faksa bir dilekçe yazmam söylendi. Dilekçenin gönderimi üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine herhangi bir sonuç alınmış değil. Ben MNG Kargo firması olarak bu şikayetimin çözümü için önerdikleri her neyse (çünkü bende bilmiyorum) buraya yazmalarını ve herkesin takdirine bırakmalarını talep ediyorum. Aksi takdirde yuvarlak bir cevapla gereği yapılıyor denillip şikayet kapatılmasın.

  • MNG Kargo Temsilcisi15 Ekim 2015

    Merhaba Hasan Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön