MNG Kargo Nuhkuyusu/ Üsküdar Şubesi Kargomu Teslim Etmedi!

Nurhayat Y. |

Trendyol'dan aldığım ayakkabımı 09.09.2106'da Nuhkuyusu şubesine geldiğini, fakat yoğunluk sebebiyle teslim edemeyeceklerini bildirdiler. Bugün yani 10.09'da da 3 kere aramama rağmen ürünümü teslim etmediler. Ben hastane çalışanıyım, hastaneye getirilecek ürünümü çıkıp alamayacağımı zaten teslim etmeleri gerektiğini bildirdim. Fakat "dağıtımdan gelince yetişirse göndeririz" dediler. Hayır dağıtıma çıkanlar ürünlerin sahipleri insan da ben mi değilim? Bayramda kullanacağım ürün olmasına rağmen teslim edilmedi. 16 Eylül Cuma getirebiliriz dedi, o tarihte de ben şehir dışındayım. Bu mağduriyetimin sorumlusu kim?

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurhayat Y.
  23 Eylül
  14:48

  Trendyol'dan aldığım kargo 2 gün içerisinde nuhkuyusu şubeye ulaştı fakat şube 21 Eylül'den Bugüne bir türlü kargomu teslim etmiyor aradığımda da azarlanarak çok yoğunluk var size kargoyu teslin edecek kişi başka bölgeye destek veriyor diyorlar alışverişlerimin hiçbiri zamanında ulaşmıyor.

 • 16 Eylül
  11:20

  Merhaba ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr