MNG Kargo Nedensiz "Teslim Edilemeyen Kargo"!

Mübeccel M. |

1v1y.com alışveriş sitesinden satın aldığım ürün 01.12.2014 tarihinde kargoya verildi, 02.12.14 akşamı cep telefonuma MNG Kargo'dan "adresinizde bulunamadığınız için teslim edilememiştir" mesajı gönderildi, arayıp ne zaman geldiklerini sorduğumda aldığım yanıt "elemanlarımız aslında gelmediler, sistem o mesajı otomatik olarak gönderiyor, yarın teslim edilir" oldu.

Ancak sonraki 2 gün boyunca her aradığımda aldığım yanıt "yarın" oldu. Daha sonra 2 kez 1v1y.com müşteri hizmetlerini aradım "kargo firmasına gerekli bildirimin yapıldığını ve yarın teslim edileceğini" söylediler ancak bugün cumartesi ve 5 adet "yarın" da bitti sonuç ürünüm hala "teslim edilemeyen kargo" olarak beklemede.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mübeccel M.
  22 Aralık
  21:12

  1v1y.com ile ilgili şikayetimin şikayet var tarafından reddedilerek yayınlanmaması da çok manidar.

 • Mübeccel M.
  22 Aralık
  21:10

  1v1y.com bugün bana "kutuyu açma zamanı" diye bir e-mail gönderdi, oysa ben hiç bir şey teslim almadığım gibi ürünleri MNG kargodan geri alıp para iademi yapacakları konusunda günler önce bir görüşmemiz olmuştu.

 • Mübeccel M.
  14 Aralık
  00:46

  1v1y.com diğer siparişimi de MNG ile yollamış ve bugün yine cep tlf "adresinizde bulunmadığınız için teslim edilememiştir" mesajı geldi. Aynı şey yine tekrarlandı. Söyleyecek söz bulamıyorum.

 • Mübeccel M.
  14 Aralık
  00:27

  Bir hafta sonra MNG Küçükyalı şubesinden beni telefonla arayarak "bizde bir kargonuz var yoğunluk yüzünden teslim edemedik" demeleri üzerine 1v1y ye iade etmelerini istedim. Şikayetimle ilgili olarak MNG kargo merkezinden bir görevli arayarak, adres eksikliğiniz nedeniyle teslim edilememiş, tlf numaranız hatalıymış ulaşamamışlar açıklaması yapınca hayrete düştüm.

 • 10 Aralık
  16:15

  Merhaba Mübeccel Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr