10 Aralık 2014

MNG Kargo Nedensiz "Teslim Edilemeyen Kargo"!

1v1y.com alışveriş sitesinden satın aldığım ürün 01.12.2014 tarihinde kargoya verildi, 02.12.14 akşamı cep telefonuma MNG Kargo'dan "adresinizde bulunamadığınız için teslim edilememiştir" mesajı gönderildi, arayıp ne zaman geldiklerini sorduğumda aldığım yanıt "elemanlarımız aslında gelmediler, sistem o mesajı otomatik olarak gönderiyor, yarın teslim edilir" oldu.

Ancak sonraki 2 gün boyunca her aradığımda aldığım yanıt "yarın" oldu. Daha sonra 2 kez 1v1y.com müşteri hizmetlerini aradım "kargo firmasına gerekli bildirimin yapıldığını ve yarın teslim edileceğini" söylediler ancak bugün cumartesi ve 5 adet "yarın" da bitti sonuç ürünüm hala "teslim edilemeyen kargo" olarak beklemede.

Mübeccel 172 Okunma

Cevaplar

 • Mübeccel22 Aralık 2014

  1v1y.com ile ilgili şikayetimin şikayet var tarafından reddedilerek yayınlanmaması da çok manidar.

 • Mübeccel22 Aralık 2014

  1v1y.com bugün bana "kutuyu açma zamanı" diye bir e-mail gönderdi, oysa ben hiç bir şey teslim almadığım gibi ürünleri MNG kargodan geri alıp para iademi yapacakları konusunda günler önce bir görüşmemiz olmuştu.

 • Mübeccel14 Aralık 2014

  1v1y.com diğer siparişimi de MNG ile yollamış ve bugün yine cep tlf "adresinizde bulunmadığınız için teslim edilememiştir" mesajı geldi. Aynı şey yine tekrarlandı. Söyleyecek söz bulamıyorum.

 • Mübeccel14 Aralık 2014

  Bir hafta sonra MNG Küçükyalı şubesinden beni telefonla arayarak "bizde bir kargonuz var yoğunluk yüzünden teslim edemedik" demeleri üzerine 1v1y ye iade etmelerini istedim. Şikayetimle ilgili olarak MNG kargo merkezinden bir görevli arayarak, adres eksikliğiniz nedeniyle teslim edilememiş, tlf numaranız hatalıymış ulaşamamışlar açıklaması yapınca hayrete düştüm.

 • MNG Kargo Temsilcisi10 Aralık 2014

  Merhaba Mübeccel Hanım , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön