MNG Kargo Müşterimize Gönderdiğimiz Telefon Kayboldu!

Niyazi E. |

25.10.2013 tarihinde MNG Kargo'ya teslim ettiğimiz paketimiz kargo tarafından kaybedilmiştir. tarafımıza herhangi bir geri dönüş yapılmadığı gibi bölge müdürlükleri cevap vermiyor Genel merkez azarlıyor şube dalga geçer gibi kargonuz kayıp size de haber verilmemiş. Çok güzel diye yanıt veriyor. Numaramı aldılar geri dönüş için yine aramadılar. Üzerinden bir ay geçti ve biz Vodafone bayii olduğumuz için teknik servise cihaz gönderiyoruz.

Kargonun içinde maddi değeri oldukça yüksek olan bir cep telefonu var ve müşterimiz 1 aydır gelmediği için sorun çıkartıyor. Kargomun derhal bulunmasını yada müşterimin zararının tamamının karşılanması talep ederim. Kıvılcım Vodafone 0545**.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Niyazi E.
  04 Aralık
  16:57

  BÖYLE BİR ŞİRKET OLAMAZ GÜNLERDİR BEKLETİLİYORUM HENÜZ BİR ÇÖZÜM YOK HER ARADIĞIM BİRİMDE KONUYU BAŞTAN ANLATIYORUM SORUMSUZLUK DİZ BOYU

 • 27 Kasım
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır Kargo gönderiminizle ilgili sizinle iletişim kurabilmek adına irtibat bilgilerinizin paylaşılmasını rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr

 • 23 Kasım
  14:23

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr