25 Nisan 2013

MNG Kargo Müşteri Memnuniyetsizliği!

24 nisan tarihinde annem aranıyor eve gelmesi gereken kargo için biz sizi çarşıda gördük diye,dalga geçer gibi. Neymiş efendim çalışanları bizi tanıyormuş da annemi çarşıda görmüş de bilmem ne. Bir de babamı arayıp söyleyelim diye de göz dağı veriyor o Ö** hanım.

Şube müdürü arkadaşından tarafta arkadaşının adını bile vermiyor. Ö** hanım da bana insanlık öğren diyor. Ben yıllardır başka kargo şirketi bilmezdim.Herkese de mng kargoyu önerirdim. Mng kargo anamur şubesi müdürü U**bey ve çalışanı Ö** hanım sayesinde Mng kargoya ne giderim artık.Mng kargo yetkililerinin gereğini yapmasını istiyorum.

Buhra 162 Okunma

Cevaplar

  • Buhra20 Haziran 2013

    telefonu duymadım 2 kere arandı sonra ben sizi aradım telesekreter çıktı ulaşamadım

  • MNG Kargo Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön