27 Eylül 2016

MNG Kargo Mağdur Ettiler!

Şirket olarak MNG Kargo ile anlaşmamız var. Kırıkhan Şubesinden Genç Salça tarafından bize karşı ödemeli olarak faturalar gönderildi. Şirketimiz Global Web Dizayn ve anlaşma numaramız 236889***'dir. Zarfı Gaziantep'te bulunan ofisimize getiren MNG Kargo yetkilisi 15 TL bedel istedi. Ben de anlaşmamız olduğunu, Genç Salça tarafından anlaşma numaramızın zarf üzerine yazılmış olmasına rağmen neden böyle yüksek tutar istenildiğini sordum.

O da beyefendi hata yapmış olabiliriz, düzeltip getirelim dedi. Ben de peki o zaman düzeltin getirin dedim. Burada ödemeyi kabul etmeme ya da gönderiyi kabul etmeme asla söz konusu değildir. Daha sonra Kırıkhan şubesini aradım. Oradan görüştüğümüz bayan bir şey yapılamayacağını düzelmenin olamayacağını iletti. Gönderinin teslim edilmesini istedim. Tamam ben görüşerek teslim ettireceğim dedi. Şu an edindiğim bilgiye göre gönderi geri dönmüş!

Hamit 204 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi27 Eylül 2016

    Merhaba Hamit Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön