13 Ekim 2015

MNG Kargo Kurye Talebime Cevap Verilmedi!

MNG Kargo müşteri hizmetleri ile defalarca konuşmama rağmen eve kurye istememe cumartesi gününden beri ne firmaca arandım ne de gelen oldu, çalışmam nedeni ile evde tüm gün birini bulundurdum. Yayla MNG şubesini internet sitesi üzerindeki numaradan aramama rağmen bayağı sıkıntı yaşadım. Mağdur oldum böyle bir hizmet verilmiyorsa neden reklam yapılıp bize iyi gibi dinletiliyor madem gelinmiyor bize açıkça neden söylenmiyor. Ciddiyetsizlikten uzak buldum ve kurum kültürüne yakıştırmadım, en azından defalarca aramama rağmen nezaketen gelemiyoruz şu sebeple diye dönüş yapılabilirdi.

Dicle 26 Okunma

Cevaplar

  • Dicle 16 Ekim 2015

    Çalışmam nedeni ile evde tüm gün birini bulundurdum. Yayla meng şubesini internet sitesi üzerindeki numaradan aramama rağmen bayağı sıkıntı yaşadım. Mağdur oldum böyle bir hizmet verilmiyorsa neden reklam yapılıp bize iyi gibi dinletiliyor madem gelinmiyor bize açikça neden söylenmiyor. Ciddiyetsizlikten uzak buldum ve kurum kültürüne yakıştırmadım en azından defalarca aramama rağmen nezaketen gelemiyoruz şu sebeğle diye dönüş yapılabilirdi.

  • MNG Kargo Temsilcisi13 Ekim 2015

    Merhaba Dicle Hanım, MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanamamıştır. Kargo gönderiminize dair daha detaylı bilgi yada takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön