10 Nisan 2013

MNG Kargo Kırık Ürün Ve Personel Davranışı!

DD 803629 nolu bitkisel ilaç kargom bugün kırık olarak teslim edildi. Poşeti çıkardım kutunun üzerinde dikkat kırılır ilaç var yazmasına rağmen kutunun içinden ilaç kokusu ve cam kırıkları vardı. Tutanak tutmaya çalıştım görevliler biz böyle bir şey imzalamayız dedi. Ayrıca ''bana ne kim bilir nerde kırıldı, ben mi kırdım.

Benim işim var alacaksanız alın almayacaksanız ben gidiyorum dedi. Beklediğiniz kargo kırık gelmiş çalışanın tavrı da bu. Nasıl hizmet için eğitim veriliyor bu insanlara. Ben çalıştığım kurumda böyle bir şey yapsam soruşturma yerim. Şimdi cevap gelir yakın zamanda arayacağız bilmem ne. .

Kerem 68 Okunma

Cevaplar

  • Kerem12 Nisan 2013

    MNG kargoya dediğiniz gibi bir hayli ilgim oldu.. Yakınımdakilerin ve ulaşabildiklerimde .. Aksiyonu sağladık yazmışsınız sağ olsun sizin arkadaş bize yeterli aksiyon yaşattı.. Daha fazlasına gerek kalmadı..

  • MNG Kargo Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön