31 Ekim 2016

MNG Kargo Kayseri Farabi Şubesi.

Lı ***810 fatura numaralı kargom kuryeniz tarafından eve teslim edilmemiştir. Sebebini iş yoğunluğundan zaman kaybetmemek için kapıya not bırakıp kaçma olarak tahmin ediyorum. Kargo yoğunluğu benim sorunum değildir, daha fazla eleman alıp sorun giderilebilir. Siz bu çalışanlara bir hedef koymuş olabilirsiniz ama bu hedef eğer biz müşterileri mağdur ediyorsa yapılan yanlışı bilmek zorundasınız. Neden böyle yapıldığını sorduğumda aldığım cevap: kapınızı çalıp, bekleyip açılmadığında gitmeleri olmuştur. Oysa gelen asansör sesi duyulmuştur. Kapı çalınmadan geliş ve gidişin aynı anda olduğu tarafımızca bilinmektedir.

İşin trajikomik tarafı evde bulunamadığımdan dolayı gidip benim kargo şubesinden teslim almam gerektiği söylenmiştir. Resmen dalga geçiliyor. Böyle bir hizmet olamaz. MNG Kargo'yu kınıyorum. Şahsım adına asla bir daha çalışmayı düşünmüyorum.

Canan 280 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön