07 Mayıs 2015

MNG Kargo Kayıtsızlık!

2 Mayıs'ta İstanbul'dan MNG kargoya teslim edilen ürün 5 Mayıs'ta halen elime geçmemiş, Ankara dağıtımda bekletilmekteydi. Markafoni.com müşteri hizmetlerine mail attım. Bunun etkisi midir (?) 5 Mayıs akşam 18:00'de gelmişler, adreste bulunmadığımız için şubeden paketi teslim almamız gerektiğini belirten bir not bırakmışlar.

Kanun nedir bilmemekle birlikte Yurtiçi, Aras, PTT ve UPS'nin en az iki defa adrese geldiklerini biliyorum. 6 Mayıs: Erkenden şubeyi arayıp gelmelerini rica ettim, zaten teslimatı çok geciktirdiklerini, müşteriyi bekletme & şubeye çağırma lüksünü nasıl sağladıklarını bilmediğimi de dile getirdim. Yoğunlarmış! Markafoni.com ve MNG Kargo müşteri hizmetlerine de durumu ilettim. Sonuç: Sıfır!

Nazlı 128 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı10 Mayıs 2015

    Ürün markafoni'den çıktıktan 5 gün sonra elime ulaşabildi. Bu arada MNG Kargo ve markafoni'ye defalarca telefon edildi ve mail gönderildi. Sonuç ortada. Teslimatın yapıldığından haberi olmayan bir müşteri temsilcisi konuyla ilgilenmek üzere beni aradı... Dolayısıyla ancak ve ancak ben buraya şikayetimi yazdıktan sonra konu ile ilgilenildi mi? Evet-anlamsız ve faydasız bir şekilde. Şikayetim var'a teşekkürler.

  • MNG Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Merhaba Nazlı Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön