MNG Kargo Kayıp Kargo Hakkında!

Cihan U. |

21.07.2015 tarihinde MNG'nin Mardin şube müdürlüğünden ilaç içerikli kargoyu Bursa Gemlik MNG şubesine gönderdim. Kargonun gönderim süresi 2 gün olduğuna rağmen kargo hala ulaşmadı. Kargo takip numarasından sorgu yaptığımda kargo 22.07.2015 tarihinde Ankara aktarmadan Bursa aktarmaya gitmek üzere hat aracına yüklendi ibaresi yer almakta ve ondan sonra kargonun akıbeti hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bursa bölge müdürlüğü ile irtibata geçtiğimde sadece kargonun nerede olduğunu araştıracaklarını söylediler. Kargonun içeriği ilaç olduğundan ötürü alıca taraf manevi olarak zarara uğratılmıştır. Ürün belirtildiği tarihte ulaşmadığı gibi şu anda da kayıp.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan U.
  28 Temmuz
  13:45

  21.07.2015 tarihinde MNG Kargo ile gönderdiğim kargo 22.07.2015 tarihinde firma tarafından kaybedilmiş ve akıbeti hala bilinmemektedir. Konunun muhatabı olan bölge müdürlüğü ile irtibata geçtiğimde muhtemelen sürekli kargo kaybettiklerinden ötürü özür dileyeceklerine, ürünün faturası ve dilekçe ile birlikte şubeye başvurmamı ve bedelini tarafıma iade edeceklerini söylediler. Kargonun içeriği yanık ilacı olduğu için alıcı tarafı manevi olarak bir zarara uğrattılar. Ortada sorun çözmekten ziyade kurumsal olmayan tavırlar sergileyen bir çağrı merkezi var. Firmanın en yakın zamanda kargom ile ilgili bilgi vermesini, özür dilemesini ve zararın maddi ve manevi olarak çözüme kavuşmasını istiyorum.

 • 25 Temmuz
  09:34

  Merhaba Cihan Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr