21 Mart 2015

MNG Kargo Kayıp 3.5 Aydır Bulunamadı.

Fh 596347 MNG Kargo fatura no.lu 08/12/2014 tarihli Dataservis Bilgisayar San. Ve Tic. A.Ş. gönderilen A13938 fatura no.lu ürünümüz V*** K. adlı şahsa 09/12/2014 tarihinde teslim edilmiş. Ancak adı geçen şahıs Dataservis Bilgisayar San. Ve Tic. A.Ş. personeli olmayıp Elektro Kent şubesiyle ve MNG İstanbul Bölge müdürlüğüyle defalarca görüşmeme rağmen kim olduğu da tespit edilememiş, kayıp kargomuz da halen bulunamamıştır.

Acil olarak ürün bedelinin ve kargo ücretinin faizi ile birlikte tarafımıza ödenmesini istiyor, talebimizin gerekli mercilere ulaştırılarak sorunun çözülmediği takdirde yasal yollara başvuracağımızı bildiriyorum.

Öner 242 Okunma

Cevaplar

 • Öner 26 Ocak

  Ne dönüş oldu ne de çözüm sağlandı. Ben de bu olaydan dolayı MNG Kargo şirketiyle çalışmayı bıraktım. Sürat Kargo ile çalışmaya başladım. Bir aksilik olduğunda şikayetinizi bildiriyorsunuz ve anında çözüm sağlıyorlar.

 • Öner 18 Haziran 2015

  Son mesajımızın ardından yine yaklaşık 3 ay gibi bir zaman geçmiş. Ancak MNG Kargo hala çözüme çok uzak. Basit bir kayıp kargo mağduriyetini gideremeyen bir kargo şirketine daha ne söylenebilir ki? Bu sorumsuzluk MNG Kargo şirketi ile neden artık çalışmadığımızı daha iyi açıklıyor.

 • Öner 30 Nisan 2015

  Sayın yetkili; Yaklaşık 150 güne yaklaştı hala çözülecek diye umut ediyorum. Dolar üzerinden aldığımız ürünümüzü iade ettiğimiz tarihte dolar kuru 2,26 TL idi şimdi ise 2,66 TL. Bu zararımızı kim tazmin edecek?

 • MNG Kargo Temsilcisi21 Mart 2015

  Merhaba , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön