MNG Kargo Kaybettikleri Kargo Bedelini 3 Ay Oldu Halen Ödemedi.

Gökhan S. |

Uzun süredir çalıştığım MNG Kargo 3 ay önce göndermiş olduğum hediyelik el emeği kargomu kaybetmiştir. Kargom İstanbul içi günü birlik ulaşması gerekirken hem müşterimin doğum günü hediyesini alamayıp onu zor durumda bırakmıştır hem de benim MNG Kargo'ya güvenerek söz verdiğim müşterime mahcup olmama sebep olmuştur.

Şubeye ve müşteri hizmetlerine tazmin için gerekli evrakları, bilgileri teslim ettim fakat 3 ay geçmesine rağmen bana ne geri dönüş yaptılar ne de ödeme yaptılar. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ediyorum sadece kayıt oluşturup başlarından savıyorlar, artık daha fazla mağdur etmesinler, acil olarak ödemenin yapılmasını beyan ediyorum.

Etiketler :

Hasar/Kayıp Tazmini Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan S.
  04 Ağustos
  16:57

  Otomatik göstermelik cevap sanırım bu, ben kayıp Kargo ile ilgili takip numarası veyahut kendim ile ilgili bir bilgi ve telefon da vermedim neye göre gereğini yapmayı düşünüyorsunuz kime göre? En azından benden bu bilgileri istediğiniz bir cevap beklemem gerekmiyor mu?
  Yahu siz gerçekten kaybettiğiniz veyahut hasar verdiğiniz bir kargo için bedeli ne olursa olsun geri ödediniz mi hiç?

 • 30 Temmuz
  08:58

  Merhaba Gökhan Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr