MNG Kargo Kargoyu Tuzlu Buz Etti!

Fatih K. |

Konya'da MNG Kargo ile çalışan ve her ay yüklü ödemeler yapan bir firmayım defalarca uyarmama rağmen siparişlerim düzgün bir şekilde müşterilerime teslim edilmiyor.Her defasında patates çuvalı taşır gibi taşıyorlar kargoları internet üzerinden yaptığım satışlarda kullanıcıların %80'i kargo firmasını değiştirmemi öneriyorlar.Bir de suç bizdeymiş gibi biz kutuların dışına bakarız içi bizi alakadar etmez diyorlar.Ne kargolar gördüm ben, kutuda çizik yok, içindeki çelik yamulmuş bunların başında bir şef yok ki bunları denetlesin.

Sanırım bende kargo firmamı değiştirmek zorunda kalacağım.Sizlere en son ellerimle kutulayıp gönderdiğim kargonun müşterime nasıl gittiğinin belgesi olan fotoğrafları atıyorum.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  15 Haziran
  16:28

  bölge müdürlüğüne bildirceklerini söylediler ama telefondaki bayanda tecrübesiz zaten nerde tecrübesiz boş beleş insan varsa onları alıyor bünyesine mng yazıklar olsun yakında bırakacağım bu firmaya para kazandırmak istemiyorum.

 • 15 Haziran
  09:49

  Değerli Müşterimiz;

  MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr