20 Ekim 2016

MNG Kargo Kargoyu Şubede Bekletiyor.

MNG Kargo Beykoz Şubesi her seferinde aynı şeyi yapıyor ve gelen ürünü birkaç gün şubede bekletiyor. Dağıtım günü saçmalığı adında bir şeyi bahane ediyorlar. Diğer kargo firmaları daha ucuza taşıma yaptığı halde, kapımıza kadar ertesi günde İstanbul içi teslim yapabiliyor. Fakat MNG yapamıyor. Şikayet etsek kime edebiliriz? Mahkemeye verilse haklılığı ispatlayamayız.

Kerim 113 Okunma

Cevaplar

  • Kerim23 Kasım 2016

    Yine sipariş verdim Yine aynı şeyi yaptılar eve uğramadan teslim edilemeyen kargo yazıp yolluyorlar ürünü iptal ettim her satıcıya da tek tek MNG kullandıkları sürece ürünü almayacağımı belirttim. Zamanım olsa Beykoz şubesini mahkemeye de verirdim. MNG merkezin bu şubeyi kapatması yarara olacaktır zira çevreden aynı şikayetleri alıyorum. Personeller o kadar üşeniyorlar ki gün beklemeleri, tam aderese gelmemeleri, geldiklerinde haber vermemeleri gibi bir sürü sorunları var. Ben hayatımda bu kadar sorun yaratan kargo firması görmedim. Başka firmalar yarı fiyatına verdikleri hizmetin on katını veriyorlar. Aldığım sitelerin bazılarında zorunlu MNG olduğundan ürün o şekilde gönderiliyor. Yüz kere de olsa yüz kere ürünü iade ederim elime ulaşmadan bir kuruş para vermem. Sizde o ürünü sürekli ileri geri taşırsınız.

  • MNG Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön