18 Eylül 2013

MNG Kargo Kargoyu Kaldırıma Bıraktı!

EE104599 numaralı kargonun tarafıma teslimi aşamasında yaşadığım problemi size aktarmak istiyorum. Sorunum şu şekilde cereyan etti. Kargo geldiğinde kargo görevlisi olan şahıs "Hadi yanına bir kişi daha al da gel işimiz var akşam oldu." dedi bu ilk cümlesiydi. Sonra kargoyu kaldırıma bıraktı (apartman kapısı yada herhangi bir kapı önü değil ev dışındaki kaldırım) ve "Bizden bu kadar şimdi al birini yanına da çıkar hallet hadi." dedi. ve bana kağıdı uzatarak "Şunu imzala işimiz gücümüz var." dedi.

Kargonun teslim prosedürlerini çok iyi bilen ve 1999 yılından beri e-ticaret yapan biri olarak ilk defa bu tarz bir teslimatla karşılaştım.

Muhammet 81 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 21 Eylül 2013

    Tekrar tekrar arandım ve konuyu gerçekten takip edeceklerine ve gerekli yaptırımların uygulanacağına inandım. Sonuç için size geri dönüş yapacağız dediler. 2 gündür geri dönüş yapılmadı.

  • Muhammet 18 Eylül 2013

    Tarafıma geri dönüş yapıldı. "Kargo aracı kiralıktı,personelde bizim personelimiz değildi" denildi. Bunu söyleyen kişi Marmara Bölge Müdürü Uğur bey olduğunu söyleyen biriydi. Beni cepten aradı ve görüşmemiz kalite standartları açısından kaydedilmedi! 2 defa hattan düşüldü ve görüşme yarım kaldı ve daha da tarafım aranmadı. Söyleyecek söz bulamıyorum şu an;tüketici hakları mücadelemi sonuna kadar sürdüreceğim.

  • MNG Kargo Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön