MNG Kargo Kargoyu Getirmeyeceğini Söyleyen Personel!

Eda E. |

Bugün teslim edilmek üzere gelen kargonun üzerinde kocaman kapıda kredi kartı yazmasına rağmen pos cihazlarını unuttuklarını kargonun bugün bir daha teslimata gelemeyeceğini yarına kalacağını çok rahat bir şekilde dile getiriyorlar. Şubeyi arayıp şikayette bulunduğumda ise unutulmuş olabileceğini yine aynı rahatlıkla söylüyor ve ben kargonun bugün saat akşam 18:00 kadar iletilmesini istedim.

Bunun olamayacağını söyledi. Sonrasında genel merkeze şikayette bulunacağımı ilettiğimde numarayı kendi vermek istedi ve arayın dedi. Sizin kargonuzun teslimatını yarında yaptırmayacağım dedi. Maşallah personeliniz gerçekten çok ilgili ve alakalı müşteri memnuniyeti sıfır. Bir daha kargosu MNG olan hiçbir yerden sipariş vermeyeceğim ve nedeninin MNG Kargo olduğunu özellikle belirteceğim. Bu arada bahsi geçen şubeniz İstanbul Koşuyolu şubesidir. Telefon kayıtları dinlenebilir.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda E.
  03 Ağustos
  17:18

  Şube müdürü bizzat geldi. Kendisinin ilgisi ve alakası gayet iyiydi. Aynı şubede böyle ilgili bir müdür ve içler acısı personelin bir arada çalışması çok vahim.

 • Eda E.
  03 Ağustos
  16:51

  vallahi hayretler içindeyim. mesaj gönderimi yapmışlar. Kargonuz adresinize getirilmiştir. Bulunamadığınızdan şubemize bekletilmekte olup, yarın almanız rica olunur. Şaka gibi gerçekten çok yazık.

 • 03 Ağustos
  16:29

  Merhaba Eda Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr