MNG Kargo Kargomuz Yanmış Ve Tazmin Problemi Yaşıyoruz!

Osman Onur Ç. |

31.01.2014 tarihinde Şanlıurfa'dan Ağrı'ya gönderdiğim kargo Erzurum aktarma merkezinde yanmıştır. Aktarma merkezinin komple yandığı bilgisi tarafıma söylenmiştir! Bizden dilekçe yazılması ve faturanın verilmesi istenmiştir. Bizde banka dekontuyla birlikte dilekçemi Şanlıurfa'daki MNG Kargo müdürüne sundum.

O tarihten bugüne kadar bir geri dönüş yapılmadı. 3 martta tekrar aradım Erzurum bölge bu günden itibaren dönüşler başlayacaktır diyor. 1 ayı çoktan geçti bir gelişme yok. Baştan savma iş yapılıyor.

Çağrı merkezindeki çalışanlar bu konudan bilgisiz genel müdürlüğü arıyorum santraldeki bayan sizi muhatap bile almadan tekrar çağrı merkezine yönlendiriyor. Acil tarafıma bilgi istiyorum.

Etiketler :

Hasar/Kayıp Tazmini Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Onur Ç.
  06 Mart
  11:35

  mng kargo tarafıma donus yapıldı urunum yandıgının 2. günü ben dılekce vermeme ragmen urfa mng subesı dılekcemı gondermemıs erzurum sıkayetıme cvp verdıgınde sız dılekce gondermemıssınız dedıler sagolsun ordakı arkadas yardımcı olacagını soyledı dılekcemı sıgorta sırketıne yollayacaklarmıs ama cok manıdardırkı 1000 tl lık urunumun karsılıgını 1 ay boyle bekledım 1 ay da sıgorta sırketını bekleyecekmısız ... bır daha asla mng kargoyu tercıh etmem reklamlarda butun kargolarınız bızımle garantı altında denıyor gorduk garantıyı ...

 • 03 Mart
  15:58

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  MNG Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Yönetimi
  444 06 06 – info@mngkargo.com.tr