30 Ocak 2014

MNG Kargo Kargomun Teslimini Geciktirdi!

01.24.2014 tarihinde MNG Kargo Aydın Nazilli şubesine teslim ettiğim paketim iki gün içinde Samsun Çarşamba şubesine gönderilecekti. Ancak bugün 30.01.2014 olmasına rağmen kargo hala teslim edilmedi.

Yaptığım görüşmelerde paketimin aktarma noktalarında kaybolduğu, en kısa zamanda bulunup teslim edileceği söylendi. Dün yaptığım telefon görüşmesinde Karadeniz bölge müdürlüğündeki görevli paketin Ankara'da olduğunu yarın teslim olacağını söyledi.

Bugün yaptığım görüşmede paketin Afyon'da olduğu söylendi. Yani paket daha da geriye gitmiş. Bugün İl Tüketici Hakem Heyetine de şikayet edeceğim!

Salim 89 Okunma

Cevaplar

  • Salim 10 Şubat 2014

    firmaya yaptığım şikayetle ilgili hiçbir işlem yapılmadı. şikayet süreci ile ilgili bilgilendirileceğim söylenmişti ama ne araya var nede soran.adamların verdiği zarar yanlarına kar kaldı.bir daha mng kargo mu? tövbeler tövbesi

  • MNG Kargo Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön