13 Mayıs 2013

MNG Kargo Kargomun Nerede Olduğu Belli Değil!

11 mayıs 2013 cumartesi günü Ziraat Bankası Mersin istasyon şubesine gönderdiğim kargomun 13 mayıs 2013 pazartesi günü (bugün) Ziraat Bankası Merkez şubesinde farklı bir kişiye teslim edildiği mesajı bana MNG kargodan gönderilmiştir.Kargoyu gönderdiğim kişiyi aradığımda, Ziraat bankası merkez şubede adı geçen kişiye kargoyu sorduğunu kişiye özel bir kargonun kendisine ulaşmadığını söylemiştir.Şu anda kargonun kimde ve nerede olduğu belli değil.

Böyle bir dikkatsizlik ve sorumsuzluğu kesinlikle kabul etmiyorum.Kargomu gönderirken alıcı ismini 3 kere düzelttiğim halde yine eksik yazdılar ve yine uyarımla düzelttiler.Böyle dikkatsizlik olamaz.Gereğinin hemen yapılmasını istiyorum.

Duygu 53 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön