26 Ekim 2016

MNG Kargo Kargomu Uzak Noktadan Teslim Ediyor.

İşyeri adresime gelen teslimatlarda adres bilgimde "b blok" yazmasına rağmen kargo firması kargomu "a blok" a getirip beni de o noktaya çağırıyor. Diğer tüm kargo firmalarında böyle bir sıkıntı olmazken MNG Kargo bu konuda sürekli sıkıntı çıkarıyor. A** isimli kargo yetkilisine bu şekilde kargo hizmeti verilmesinin doğru olmadığını belirttiğimde ise "yıllarca bu işi yapıyorum. İşimi bana öğretmeyin" şeklinde saygısız bir cevap alıyorum.

Ankara Yeniyol bölgesine şikayetimi daha önce de aktarmama rağmen, daha fazla kargo dağıtımı yapabilmek için sınırlı sayıda personel gönderildiği bilgisini aldım. MNG Kargo amatörce davranıyor. 3 kuruş fazla kazanabilmek için hizmet kalitesini düşürüyor. Bu amatörlüğün düzeltilmesini ve acilen personellerine müşteri ile nasıl konuşulması gerektiğinin öğretilmesi gerekir. Bu hata düzeltilmedikçe zorunlu kalmadıkça MNG ile çalışmayı düşünmüyorum.

Gürhan 156 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Gürhan Bey , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön