13 Ocak 2016

MNG Kargo Kargomu Kaybetti!

30.12.2015 tarihinde çalıştığım firmadan adıma kargo gönderildi. MNG Kargo takip fişinden 04.1.2016 da bana teslim edildiğini gördüm. Beykoz Kavacık şubeyi aradım önce teslim ettiklerini söylediler. Sonra hatırlamadıklarını. O saatte bize hiç uğramadıklarını. Ancak kargo teslim edildi diye giriş yapmışsınız dediğimde şubede arıyoruz dediler.

İçinde müşterilerin sağlık kartları ve sigortamdan gelen ajanda ve diğer bazı eşyalar vardı. Defalarca mail attım. Defalarca çağrı merkezine kayıt açtırdım. Bugün bana gönderen firmaya içinde sadece sağlık kartlarını bırakıp diğerlerini alarak bir de fatura çıkararak yerinde bulunamadı diye iade götürmüşler. Kargomun içindekiler nerede?

Aysel 119 Okunma

Cevaplar

  • Aysel 26 Ocak 2016

    Bugün ayın 26. 14 Ocak dönüş yapılacaktır diye buraya yazmışsınız ancak hala beni arayan yok. Kargomla ilgili cevap veren yok. Kargomun içini boşaltan kişileri bulan yok. Teslimat kimde bilen yok. Nezaman döneceksiniz? Otomatik yazıyı buraya aktarıp ilgileniyormuş gibi yapmayın lütfen. Şubeniz, genel müdürlüğünüz bölge müdürlüğünüzde dahil hiçbir şekilde arayıp bulma peşinde değilsiniz. 30aralıktan beri kayıp olan kargoyu bulamıyorsunuz. Ne yazayımki. İçinde çok değerli evrakım olsaydı ne olacaktı. Bu kargoyu seçerken insanlar 1000 kere düşünmeli. Para veriyorsunuz bir de peşinde koşuyosunuz.

  • Aysel 19 Ocak 2016

    4 Oaktan beri genel müdürlük maili dahil olmak üzere sorunumu anlatıp mail attım her yere. Bir yetkili dahi hiçbir şekilde dönüş yapmadı. Aramadı sormadı. 14 Ocak'ta dönüş yapılacaktır diye cevap verilmiş bugün ayın 19 u hala dönüş yok. Kendi içlerinde kargoyu bulamıyorlar. Muhatap kabul edip cevap vermiyorlar. buna da cevap vermeyecekler bekleyelim bakalım. Kayıp kargo ne zaman ortaya çıkacak.

  • MNG Kargo Temsilcisi14 Ocak 2016

    Merhaba Aysel Hanım, Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. 444 06 06 - [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön