08 Nisan 2013

MNG Kargo Kargomu Bir Türlü Teslim Alamadım Telefonla Hiç Ulaşamadım!

04-04-2013 tarihinde Mng Kayseri Farabi şubesinden genç bir kirli sakal arkadaş kargoyu teslim için geldi İstanbul'dan almış olduğum parçayı gönderen kişi kargo ücretini ödemişti ama benden kargo parası talep ettiler. İstanbul'daki arkadaşı arayıp kargo ücretini ödedin mi diye sordum evet ödedim sen teslim alırken ödeme dedi ama her nedense benden Mng Farabi şubesinde çalışan arkadaş para talep etti daha sonra kargoyu almadım 05-04-2013 tarihinde geri getiririm diye gitti gidiş o gidiş bir daha arkadaştan haber alamadım.

Gün içerisinde Mng Farabi şubesini 27 sefer aradım ama telefona bakan olmadı acaba Mng Farabi şubesi kapandı da benim mi haberim yok mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Derviş 70 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Kargo gönderiminiz ile ilgili bizimle paylaştığınız konu hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapılmıştır. Konuyla ilgili gerekli aksiyonlar alınarak sözlü bilgi paylaşımı sağlanmıştır. MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön