22 Şubat 2013

MNG Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

MNG Kargo,bir alışveriş sitesinden satın almış olduğum ürünü,sitelerinden takip ettiğim kadarıyla 20.02.2012 tarihinde saat sabah 9:30 da İstinye şubesine ulaştırdı, ürün de buradan kurye aracılığı ile yaklaşık 2 km mesafedeki Tarabyaya ulaşması gerekiyordu. Ürün gün içinde ulaşmadığı için gidip elden teslim almak istedim, saat 17:30 da telefonda konuştuğum yetkili kargomun dağıtıma çıktığını, 18:30 a kadar mutlaka elinize ulaşacak teyidini yaptı,ben işten erken çıktım ve kargo gelmedi.

Bugün ulaşmaya çalıştığımda bütün gün telefonlarını açmadılar, üstelik 2 sn öncesinde meşgul çalan telefona kasıtlı bir şekilde bakmıyorlar.Hem takip sistemleri beş para etmez, görevlileri saygısız, mağdur oldum

Burak 37 Okunma

Cevaplar

 • Burak14 Ekim 2013

  MNG kargo ile bir daha asla çalışmam, hiçbir konuda çözüm üretmediler üstüne üstük ikinci defa mağdur edildim

 • Burak14 Ekim 2013

  MNG Kargo hiçbir şekilde benimle iletişime geçmediği gibi, 2. kez kargomu kaybedip başka şehire yollayarak bir kez daha beni mağdur etmiştir. Hayatımda yalnızca 2 kez MNG kargo ile çalışmış olmama rağmen 2 seferinde de ağır mağduriyet yaşamış olmam neticesinde kendilerinin amatör olduğuna ve bu işi hobi olarak yaptıklarına kanaat getirdim. Gönderilerinizde sakın ama sakın MNG kargoyu kullanmayın, şube yakın diye sakın aldanmayın, bilin ki kargonuz şehir şehir dolaşacak ve siz mağdur edileceksiniz. Üstelik şube çalışanlarının eğitim düzeyindeki eksiklik neticesinde müşteri ile nasıl iletişim kurmaları gerektiğinden birhaber olmaları kaba tabırlar ile karşılaşmanız içten bile değil. MNG Kargoyu kullanmayın, kullandırmayın. Çünkü insanları mağdur etmek, üstüne kabalık yapmak bu kadar kolay olmamalı.

 • Burak11 Haziran 2013

  Şirket kesinlikle benimle iletişime geçmemiş, göstermelik cevap yazmıştır. MNG kargo İstinye Şubesini kesinlikle tercih etmeyin.

 • MNG Kargo Temsilcisi23 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Kargo gönderiminize dair detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön